Фестиваль-презентація наукових гуртків Університетського коледжу

28 листопада 2018 року о 13:10 в актовій залі Університетського коледжу відбудеться Фестиваль-презентація наукових гуртків, на якій у вас буде чудова можливість знайти однодумців.
Любите літературу та психологію — вам у «Ірій»; захоплюєтеся математичними загадками — «Бурбакі» та «Фрактал» чекають на вас; музика для вас усе — залучайтеся до «Консонансу»; цікавитесь історією — приєднуйтеся до НТ «Лабіринт»! Думаєте бібліотека — це нудно? Переконайтеся у протилежному разом з «Бібліотекознавцем». Мрієте подорожувати? Навчіться це робити разом з «ГрінчТуром»! Або перевірте наскільки цікаві музеї разом з «Музейною педагогікою».
Приходьте та долучайтеся до захоплюючого світу нових відкриттів разом з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університетського коледжу!