Календар подій

Конференція членів (делегатів) Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка

Дата: 28 жовтня 2020 року
Час проведення: 13:00
Платформа проведення: Zoom

Конференції членів (делегатів)

1. Звіт Кравець Світлани, чинної голови Наукового товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Фахового коледжу "Універсум".
2. Відзначення активних членів Наукового товариства Фахового коледжу "Універсум".
3. Презентації кандидатів на виборні посади голови, заступника голови Наукового товариства: Кравець Світлани, викладача циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Фахового коледжу «Універсум», Дудин Анастасії, студентки ІV курсу спеціальності «Право» та Стрілець Сніжани студентки ІV курсу спеціальності «Право».
4. Обрання членів лічильної комісії відкритим голосуванням (простою більшістю).
5. Обрання таємним голосуванням (простою більшістю) голови, заступника голови Наукового товариства Фахового коледжу "Універсум".
6. Призначення секретаря Наукового товариства за поданням обраного голови Наукового товариства.
7. Інше.