БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН
Шановні колеги та студенти, 06.12.2023 року завершується аукціон "УНІВЕРСИТЕТ ГРІНЧЕНКА - ЯНГОЛАМ ОХОРОНЦЯМ - ВОЇНАМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ".
Фаховий коледж "Універсум" презентує на аукціоні проєкт "Краса на тлі війни", кошти з якого підуть на потреби артилерійського підрозділу ЗСУ РПтРК, 47 ОМБр (Запорізький напрямок).
В рамках аукціону відкрито збори:
1. на FPV - дрони. Всі кошти будуть переказані на сайт фонду Притули.
2. збір коштів на дрони для аеророзвідки 30-ої омбр, яка зараз знаходиться на бахмутському напрямку.
3. Університет Грінченка "воїнам-грінченківцям" які зараз перебувають на фронті.

Посилання на електронний каталог аукціону: https://docs.google.com/.../1VI6eoVW1apMePvFpOJ2B.../edit...

Просимо обирати твори мистецтва, які Вам до вподоби та вказувати свою ціну.
Комунікація буде відбуватись:
  • телефон: 093-834-21-00 Дарина Томко
Ми фіксуватимемо Вашу пропозицію в каталозі.
Чекаємо Ваших пропозицій та просимо залучати до аукціону колег та знайомих.
Будемо вдячні за розповсюдження інформації.
 ba 06 12