Календар подій

Презентація книжки латвійського письменника, громадського діяча та волонтера Юріса Улманіса «Коли війна стає особистою»

31 жовтня о 13:00 у Фаховому коледжу «Універсум» відбудеться презентація книжки латвійського письменника, громадського діяча та волонтера Юріса Улманіса «Коли війна стає особистою», присвяченої п’ятьом загиблим українським воїнам, які були друзями автора.

Юріс Улманіс — офіцер добровольчої Латвійської національної гвардії, є лауреатом Ордена трьох зірок, найвищої національної громадянської нагороди Латвії, яку вручає президент Латвійської Республіки.
З 2015 року він їздить Україною з гуманітарною допомогою сім’ям загиблих бійців, а з весни 2022 року Юріс привіз бійцям на передову обладнання на тисячі доларів. Від початку повномасштабного вторгнення він активно займається волонтерством та зібрав для українського війська чимало обладнання та коштів на автівки, одяг, безпілотники та прилади нічного бачення.
Учасники презентації:
  • Юріс Улманіс – латвійський письменник, автор книжки «Коли війна стає особистою»;
  • Атіс Клімович – військовий журналіст;
  • Аргіта Даудзе – посол Латвії в Україні (2011-2015);
  • Вейко Сполітіс – колишній депутат Сейму Латвії.
На презентації буде можливість отримати книжку з автографом автора.
Місце зустрічі: Фаховий коледж "Універсум" (Київ, просп. Л. Каденюка, 16, Актова зала, 4-й поверх).

prezentacya knugu 31 10