Календар подій

Онлайн-проєкт "Війна не відміняє дитинство" (в рамках соціального проєкту "З Києвом і для Києва")

З 8 квітня 2023 року в Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка

стартує онлайн-проєкт «Війна не відміняє дитинство» для дітей дошкільного, молодшого шкільного віку та їхніх батьків.

Напрямки роботи проєкту

1. Мистецтво: онлайн заняття з образотворчого мистецтва та арт-терапії (платформа GoogleMeet, YouTube-канал Коледжу).
  2. Педагогіка: серія вебінарів та онлайн-консультацій «Ігрові методики у роботі з дітьми» (платформа GoogleMeet, YouTube-канал Коледжу).
  3. Психологія: серія онлайн-тренінгів «Підтримка дітей під час війни. Поради батькам» (платформа GoogleMeet, YouTube-канал Коледжу).

Слідкуйте за нашими анонсами в соціальних мережах Facebook та Instagram!

coc proekt 12 04 2023