Календар подій

Онлайн-зустріч з Іриною БРАТИЩЕНКО, керівником Центру освітнього консалтингу "ІНВЕСТО"

16 березня 2023 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться онлайн-зустріч з Іриною БРАТИЩЕНКО, керівником Центру освітнього консалтингу "ІНВЕСТО", кандидатом педагогічних наук, магістром управління, експертом із питань теорії та практики управління закладами освіти, безперервного професійною розвитку, ефективного персонального просування, позитивної мотивації, педагогом-практиком, на тему «Сучасний ринок освітніх послуг».

На зустрічі ви отримаєте відповіді на питання:

• Особливості працевлаштування: робота на дому, професійна спеціалізація, міжнародні компанії, фріланс та робота за кордоном.
  • Як і де шукати роботу?
  • Чого варто уникати під час пошуку роботи та на що звертають увагу роботодавці?

Зустріч відбудеться за ініціативи Олени ДАНІШ, голови Ради роботодавців Фаховому коледжі «Універсум».

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференціі: 269 387 5057