Запрошуємо на зустріч з Олександром Донієм, головою Всеукраїнського громадського оргкомітету із відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди, громадським діячем, письменником, ведучим, директором «Центру досліджень політичних цінностей», головою Мистецького об'єднання «Остання Барикада».
Тема нашої зустрічі: "Сковорода і Ми. Чи існує модерна українська філософія?"
Зустріч відбудеться 8 грудня об 11:00
Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet
![Зустріч з Олександром Донієм на тему "Сковорода і Ми. Чи існує модерна українська філософія?" zystrich donii](/images/stories/Departaments/uk/PICTURES/anonc/zystrich_donii.jpg)