Зустріч з членом Ради роботодавців Шихабутдіновою С.М.

14.11.2022 року відбулася зустріч студентів ІІІ-ІV  курсів спеціальності “Хореографія” з членом Ради роботодавців Коледжу, художнім керівником і головним балетмейстером Театру хореографічного мистецтва «My dance» (м. Бровари) Шихабутдіновою Світланою Миколаївною.

Тема зустрічі «Особливості проведення занять у дитячому хореографічному колективі в умовах дистанційного навчання”.

Студенти-хореографи у форматі прямого ефіру із застосуванням додатку  Google Meet мали можливість ознайомитися з роботою в групах різних вікових категорій на прикладі діяльності успішного колективу Театру хореографічного мистецтва «My dance», отримати цінні знання, практичні поради від викладача з багаторічним досвідом роботи, новатора і професіонала Світлани Миколаївни  Шихабутдінової.

Модератор - Долматова К.М.

zystrich1 14 11

zystrich2 14 11