Засідання Ради роботодавців спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) з викладачами циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну

22 січня 2021 року відбулася зустріч викладачів циклової комісії образотворчого мистецтва і дизайну з членами Ради роботодавців спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

До складу Ради роботодавців увійшли:

• Авраменко Олена Іванівна, директор Державної художньої середньої школи імені Т.Г. Шевченка, м. Київ;
  • Балтазюк Павло Валерійович, голова Молодіжного об’єднання Київської організації Національної спілки художників України, м. Київ;
  • Зіневич Віта Миколаївна, методист вищої категорії кабінету моніторингу мистецької освіти Київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів Департаменту культури виконавчого органу КМДА, м. Київ;
  • Кузьменко Галина Василівна, старший науковий співробітник відділу проєктування розвитку особистості Інституту обдарованої дитини НАПН України, м. Київ;
  • Чернявський Костянтин Володимирович, декан факультету живопису і реставрації НАОМА,  м. Київ.

Голова циклової комісії Овчаренко О.М. ознайомила присутніх з Положенням про Ради роботодавців Київського університету імені Бориса Грінченка,  затвердженим наказом ректора університету від 17.12.2020 р. №794.

Визначено основні принципи засідань Ради. Учасникам зустрічі було наголошено на зміст та компоненти: освітньо-професійної програми підготовки фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Обговорено питання майбутньої співпраці циклової комісії з роботодавцями.

Головою Ради роботодавців спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво)  обрано Балтазюка Павла Валерійовича.