Зустріч викладачів циклової комісії музики і хореографії з членами Ради роботодавців спеціальності «Хореографія»

22 січня 2021 року відбулася зустріч викладачів циклової комісії музики і хореографії з членами Ради роботодавців спеціальності «Хореографія».

До складу Ради роботодавців входять:

1.      Шихабутдінова Світлана Миколаївна, керівник театру хореографічного мистецтва «My dance», м. Бровари;

2.      Гапонова Богдана Валеріївна, керівник хореографічного колективу «Позитив» позашкільного мистецького закладу «Зміна», м. Київ;

3.      Драмарецька Олена Іванівна, керівник Зразкового хореографічного ансамблю «Соколята»  культурно– просвітницького закладу «Центр культури «Святошин», м. Київ;

4.      Євтушенко Тетяна Петрівна, керівник гуртка  спортивно-бального танцю гімназії «Діалог», керівник ТОВ «КСТ «ТенДенс», м. Київ;

5.      Задорожна Валерія Валеріївна, керівник хореографічного ансамблю «JAM»,  м. Київ.

Голова циклової комісії Романова Т.В. ознайомила присутніх з Положенням про Ради роботодавців Київського університету імені Бориса Грінченка,  затвердженим наказом ректора університету від 17.12.2020 р. №794.

Обговорені питання майбутньої співпраці циклової комісії з роботодавцями.

Головою Ради роботодавців спеціальності «Хореографія»  було обрано Шихабутдінову Світлану Миколаївну .