Зустріч викладачів циклової комісії музики і хореографії з членами Ради роботодавців спеціальності «Музичне мистецтво»

22 січня 2021 року відбулася зустріч викладачів циклової комісії музики і хореографії з членами Ради роботодавців спеціальності «Музичне мистецтво».

До складу Ради роботодавців входять:

1. Рахманова Оксана Кахрамонівна, кандидат педагогічних наук, вчитель музичного мистецтва, художньої культури та мистецтва; керівник кафедри мистецтв, спорту та технологій приватного закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів «Гімназія А+» ТОВ «Академія сучасної освіти»;

2. Устич Неллі В’ячеславівна, директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Шевченківського району міста Києва;

3. Юрченко Наталя Михайлівна, вчитель музичного мистецтва спеціалізованої школи №302 художньо-естетичного виховання «Зміна» Дарницького району м. Києва;

4. Лукава Дарина Валеріївна, артистка хору КЗ ТВЗК «Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва»;

5. Якубовська Анна Андріївна, музичний керівник дошкільного навчального закладу №792 «Золотий ключик» Дарницького району м. Києва.

Голова циклової комісії Романова Т.В. ознайомила присутніх з Положенням про Ради роботодавців Київського університету імені Бориса Грінченка,  затвердженим наказом ректора університету від 17.12.2020 р. №794. Обговорені питання майбутньої співпраці циклової комісії з роботодавцями.

Головою Ради роботодавців спеціальності «Музичне мистецтво»  було одноголосно обрано Устич Неллі В’ячеславівну.