golovchanckaov

044-573-32-13
o.holovchanska@kubg.edu.ua

Головчанська Оксана Василівна

Заступник директора з навчально-методичної роботи

• Має кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».
  • 1991 р. - закінчила Київський Державний педагогічний інститут імені О.М. Горького (нині Київський Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова). Спеціальність: математика.
  • 1994 р. - закінчила Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів імені Бориса Грінченка. Спеціальність: психологія. Практична психологія в галузі народної освіти.
  • 1991 -1994рр.  – вчитель математики, інформатики та обчислювальної техніки середньої школи №296 м. Києва.
  • 1992 -1994 рр. заступник директора з виховної роботи середньої школи №296 м. Києва.
  • 1999-2011рр. - викладач математики в Економіко-правовому технікумі при МАУП.
  • З 2011р. - викладач математики в Фаховому коледжі «Універсум».
  • Нагороджена Подякою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.