Yu

(044) 573-32-35
y.shemenova@kubg.edu.ua

Шеменьова Юлія Володимирівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Біографія

• Доктор філософії зі спеціальності 023 — образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.
  • У 2017 р. закінчила Інститут мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Напрям підготовки «Образотворче мистецтво», кваліфікація – художник, фахівець з декоративного мистецтва та художніх промислів (магістр).
  • У 2021 р. захистила дисертацію за темою «Мурали України у світовому стріт-арті: формотворення, пластичне моделювання, художньо-образні особливості».
  • 2018 – 2022 р. викладач Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • 2021 – 2022 р. молодший науковий співробітник інституту обдарованої дитини НАПН України.
  • 2022 р. заступник директора з навчально-виховної роботи  Фахового коледжу «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка.
  • Автор понад 30 публікацій, з них 8 міжнародних.
  • Учасник міжнародних мистецьких проєктів, зокрема 58 Міжнародна виставка мистецтв La Biennale di Venezia (11 травня – 24 листопада 2019) Національний павільйон України (член творчої групи); VIII MIĘDZYNARODOWY plener malarski sztuki i rzemiosła“BRATERSKIE SPOJRZENIE” LATO 2017; виставка візуального мистецтва «Статус: митець» 17.10.2018–24.10.2018, презентація творчості молодіжного об’єднання КОНСХУ до 80-ти річчя НСХУ.
  • Коло наукових інтересів: мурали України у світовому стріт-арті; соціально-політичний контекст становлення мурал-арту в країнах Східної Європи; техніки друкованої графіки; кризові явища в українському культурному середовищі.