Робота над проєктною заявкою у рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції “Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації”

06 березня 2023 року відбулася зустріч Наукового товариства, під час якої учасники поділилися результатами роботи над проєктною заявкою у рамках Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції “Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації”. Зокрема обговорили екологічну ситуацію в країні та перспективи відновлення екологічної ситуації, адже до вторгнення Росії екологічні показники України навряд чи можна було назвати блискучими. Країна посіла 52-е місце (з 180) в торішньому Індексі екологічної ефективності, складеному експертами Єльського і Колумбійського університетів. Повоєнна реконструкція може запропонувати унікальний шанс для поліпшення ситуації. Повноцінно до вирішення екологічних питань можна буде приступати тільки після Перемоги, але вже зараз ми маємо планувати відновлення. Тому з метою підвищення екологічної свідомості студентів коледжу, було обрано тему проєктної заявки: GREENченко еко-хаб на базі Фахового коледжу “Універсум”.