Виїзне засідання Наукового товариства САДМВ КУБГ у місті Умань

21 вересня 2019 року члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали місто Умань у рамках Днів збереження європейської спадщини. Під час поїздки викладачі та студенти відвідали екскурсію з елементами театралізації «Центральна частина міста — осередок культурного життя Умані кінця ХVIII — початку ХІХ століття», дізналися історію заснування та становлення Уманського НУС, а також про студентів і викладачів, які брали безпосередню участь у творенні навчального закладу. Надзвичайно цікавою була екскурсія таємними підземеллями Василіанського монастиря, спорудженого у ХVII столітті. Після екскурсії актив Наукового товариства зустрівся зі студентами та викладачами Уманського національного педагогічного університету імені Павла Тичини для обміну досвідом створення театралізованих екскурсій. Обговорення вийшло продуктивним і цікавим. Учасники заходу домовились про подальшу співпрацю.
Також усі охочі мали змогу відвідати експозицію «Історія звуку» в Уманському краєзнавчому музеї.
Подорож була неймовірно цікавою, насиченою та продуктивною.