Фестиваль науки 2019: ScienceCamp студентських гуртків Університетського коледжу

24 травня 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося відкрите звітне засідання студентських наукових гуртків.
Мета заходу: підвести підсумки роботи за 2018–2019 н. р., презентувати найвагоміші здобутки учасників наукових гуртків, пропагувати їх діяльність серед студентів І–ІІ курсів.
На першому етапі заходу зі звітом виступили студенти таких наукових гуртків: «Ірій», «Лабіринт», «Консонанс», «Бурбаки». Представники «Ірію» презентували цікавинки української мови. «Консонанс» продемонстрував науковий підхід до музичного та танцювального мистецтва. Учасники «Бібліотекознавця» показали наскільки цікавою може бути бібліотека, а «Лабіринт» зосередив увагу на правовій грамотності та театралізованих екскурсіях, які сприяють розвитку soft skills особистості.
Другим етапом заходу був ярмарок-презентація наукових гуртків, під час якого кожен учасник продемонстрував фото та друковані матеріали гуртка, а головне студенти змогли поспілкуватися з гуртківцями та отримати відповіді на свої запитання.
Модератори заходу - заступник директора з навчальної роботи Карлінська Я. В., викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Кравець С. Г.