Фестиваль-презентація наукових гуртків коледжу

26 вересня 2017 року в Університетському коледжі з ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університетського коледжу відбувся фестиваль-презентація студентських наукових гуртків.
Учасники гуртків «Бурбаки», «Фрактал», «ГрінчТур», «Калейдоскоп», «Ірій», «Лабіринт», «Музейна педагогіка», «Бібліотекознавець» та «Консонанс» ознайомили студентів першого курсу з основними напрямками наукової діяльності та можливостями реалізації свого творчого та інтелектуального потенціалу в умовах освітнього середовища Університетського коледжу.
Студенти та їх керівники цього року креативно підійшли до презентації творчих надбань кожного з гуртків: були і пісні, і сценки, і авторські відео, і взаємодія з аудиторією…
Щиро дякуємо учасникам і бажаємо їм творчої наснаги та плідної наукової діяльності упродовж навчального року!