Студентські наукові читання у Музеї книги та друкарства України

27 лютого 2017 року з ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених та викладачів Університетського коледжу на базі Музею книги та друкарства України було проведено студентські наукові читання «Виклики сучасної мовної політики в Україні».
Учасники читань звернули увагу на дискусійні аспекти та виклики сучасної мовної політики в Україні, а також розглянули деякі шляхи розв’язання цих проблем.
Творчій атмосфері сприяв виступ студентів спеціальності «Музичне мистецтво» та вокального дівочого ансамблю «АNIMA».
У рамках заходу співробітниками Музею було проведено екскурсію «Мова українських стародруків».
Висловлюємо щиру подяку адміністрації та співробітникам Музею за підтримку та теплу зустріч.