Участь Університетського коледжу в І Всеукраїнській конференції науковців, молодих вчених та студентів «Наукові горизонти»

Упродовж 10-11 листопада 2016 року члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університетського коледжу взяли участь у І Всеукраїнській конференції науковців, молодих вчених та студентів «Наукові горизонти», яка відбулася на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».
З доповідями виступили викладач, аспірант, голова НТСАДМВ Університетського коледжу Мусіяченко О.С., а також студенти ІІ курсу спеціальності «Правознавство» Кремінь Карина, Гаман Аліна, Воронін Ігор, Забродська Марія, Поремський Микита, Татарнєв Нікіта та спеціальності «Видавнича справа та редагування» Кучеренко Дарина.