Структура студентського самоврядування Фахового коледжу "Універсум"

Склад Ради студентського самоврядування

Фахового коледжу "Універсум"

Київського університету імені Бориса Грінченка

Бондарець Анастасія Ігорівна

Голова Ради студентського самоврядування, член Студентського парламенту

Купрієнко Анастасія Ігорівна

Перший заступник голови Ради студентського самоврядування, Голова Інформаційного департаменту

Олійник Анастасія Юріївна

Другий заступник голови Ради студентського самоврядування, Член Соціального департаменту

Українська Анастасія Дмитрівна

Секретар Ради студентського самоврядування

Лаврентюк Марина Сергіївна

Голова Соціального департаменту

Ілляшенко Каміла Юріївна

Голова івент-департаменту

Котенкова Арсенія Олегівна

Мельник Елліна Сагірівна

Остапко Анастасія Андріївна

Ротар Віола Олександрівна

Гончаренко Кристина Ростиславівна

Левандович Анастасія Вікторівна

Заболотна Анна Сергіївна

Член Соціального Департаменту

Лучко Ангеліна Сергіївна

Член Соціального Департаменту

Керівник департаменту з суспільних комунікацій та зв’язків з громадськістю,

Виконавчий редактор газети

«Студентське віче»