Екскурсія до Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» та Дендрологічного парка «Тростянець»

7 жовтня 2015 року студенти І-ІІ курсів Університетського коледжу Київського університету ім. Б.Грінченка разом з викладачами Хитрою З.М. та Глухенькою Л.М. відвідали Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» та Дендрологі́чний парк «Тростяне́ць».
Студенти ознайомились з історією та сучасністю одного з найбільших та найяскравіших взірців садибної архітектури – заповідником «Качанівкою», що розташований на північному сході Чернігівщини в Ічнянському районі, на березі чарівної річки Смош, відвідали дендрологі́чний парк «Тростяне́ць», пам'ятку садово-паркової архітектури середини XIX століття, що створений завдяки зусиллям І. М. Скоропадського.