Онлайн урок єдності

16 лютого 2022 року у Фаховому коледжі «Універсум» Київського університету імені Бориса Грінченка відповідно до Указу президента України про відзначення 16 лютого Дня єднання в Україні та з метою консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз студентами груп ММмс-1-19-4.0д, ДОфмб-1-20-4.0д, ФВфмб-1-21-4.0д був проведений онлайн урок єдності.

До заходу студенти підготували цікаві презентації, під час демонстрації яких ми обговорили форми прояву,  способи ведення та ризики, які несуть в  собі гібридні війни. Грінченківці побачили й відчули важливість гуртування українців навколо національної ідеї, формування розуміння єдності та цілісності України, причетності до всіх подій, що відбуваються в нашій державі, пробудження національної свідомості, або показати світові, що ми ― єдиний народ.Модератор заходу: викладач ЦК природничих дисциплін Кравченко Н. В.

Онлайн урок єдності