Театралізована екскурсія для студентів Первомайського індустріально-педагогічного коледжу

21 травня 2019 року відбулася театралізована екскурсія «Київ часів Бориса Грінченка», організована Науковим товариством студентів, аспірантів та молодих вчених Університету Грінченка для гостей Києва та нашого коледжу – студентів  Первомайського індустріально-педагогічного коледжу, що з Луганщини. Сподіваємося, цей захід сприяв налагодженню культурних й освітніх зв’язків між Києвом і сходом України та дружніх зв'язків між нашими коледжами. Маршрут екскурсії передбачав загальне ознайомлення із Києвом та особливо з будинками та місцями, які у кінці ХІХ — на початку ХХ століть були пов'язані з життям і творчістю Бориса Дмитровича Грінченка. Для того, щоб передати атмосферу міста тих часів, студенти перевтілювалися в колоритних персонажів. На шляху слухачів траплялися професор, студенти, гімназистки, торговки, викладачки з минулого. Студенти  Первомайського індустріально-педагогічного коледжу уважно слухали і взаємодіяли з акторами, а наприкінці екскурсії усі зробили традиційне спільне фото біля пам'ятника Борису Дмитровичу. Сподіваємося на подальшу співпрацю!