Відкрите засідання Студентського наукового товариства «Лабіринт», присвячене Дню винахідника

27 вересня 2013 року в Університетському коледжі відбулося відкрите засідання Наукового товариства на тему: «День винахідника».

Захід здійснений з метою висвітлення відкриттів вчених, які створили ті блага цивілізації, що змінили світ і поліпшують щодня наше життя. Завдяки їхнім винаходам життя стало зручнішим, але варто знати якою титанічною працею було їх винайдення і вдосконалення. Учасники наукового товариства підготували доповіді, якими охопили велику кількість винаходів. Зокрема, це такі доповіді, як:

• «Люм’єри у кадрі» - Фостій Юлії, студенки III курсу спеціальності «Видавнича справа»;
  • «Винахід лазера» - Роговченко Вікторії, студенки II курсу спеціальності «Дошкільна освіта»;
  • «Винайдення компасу та карти» - Синявіної Яни, студенки III курсу спеціальності «Видавнича справа»;
  • «Винахід дзеркала» - Мельник Ольги, студенки II курсу спеціальності «Дизайн»;
  • «Винайдення наркозу: плюси та мінуси» - Беседи Тетяни студенки III курсу спеціальності «Видавнича справа»;
  • «Винаходи у світі їжі» - Гаєвської Анни, студенки IV курсу, спеціальності «Початкова освіта»;
  • «Принципи біоніки, та винаходи пов’язані з тваринним світом» - Титоренко Варвари, студенки III курсу спеціальності «Соціальна педагогіка»;
  • «Дивовижні винаходи Н. Тесли» - Степури Катерини, студенки IV курсу спеціальності «Початкова освіта»;
  • «Наукова діяльність М. І. Пирогова» - Вікторії Попович, студенки II курсу спеціальності «Початкова освіта»;
  • «Сальвадор Далі як винахідник» - Дудченко Тетяни, студенки IV курсу спеціальності «Початкова освіта».

У засіданні активну участь брали і викладачі коледжу. Зокрема, доповідь на тему «Маленький кишеньковий універсал (мобільний телефон)» представив викладач циклової комісії суспільних дисциплін та правознавства А. М. Поцелуйко.

Додали творчу нотку засіданню виступи Буратевич Анни (III курс, спеціальність «Видавнича справа») і Марини Кир'якової (II курс, спеціальність «Музичне мистецтво»). Порадував фантастичною сценкою про винахід машини часу творчий колектив «Тюльпани» (студенти груп 3ВС, 1ФВ, 2ОМ, 3ДЛ).

Впродовж відкритого засідання студенти поділилися цікавою і, безперечно, важливою для кожної освіченої людини інформацією. Ми щиро переконані, що кожен з присутніх отримав величезне задоволення і хтось з них обов’язково стане автором винаходу, який змінить історію людства! Чому б і ні?