Участь у Всеукраїнській конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації»

22 березня 2019 року студенти Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у Всеукраїнській конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації».
У рамках конференції учасники мали змогу відвідати такі заходи: майстер-клас «Сучасні системи для пошуку академічного плагіату: як себе перевірити?», майстер-клас «Освітньо-науковий проект власними силами» від команди освітньої платформи «Експертний Корпус», майстер-клас «Трипільські техніки створення глиняних виробів», тренінг «Eurodesk Україна: можливості для молоді», тренінг «Перфекціонізм особистості — умова чи перешкода для дотримання норм академічної доброчесності?».
Після низки тренінгів відбувся конкурс наукових проектів, де студенти Університетського коледжу презентували проекти «Київ туристичний початку ХХ століття: путівник для шляхетних панянок» і дайджест «Вісім забутих шедеврів світової літератури: must-read». Проект «Київ туристичний початку ХХ століття: путівник для шляхетних панянок» отримав ІІ місце серед робіт з усієї України.
Вітаємо переможців і дякуємо організаторам за змістовний та інформативний захід.