Засідання Студентського наукового товариства "Лабіринт" на тему: "Гумор: спроби наукового аналізу"

5 квітня відбулося засідання СНТ «Лабіринт» на тему: «Гумор: спроби наукового аналізу».

Учасники СНТ прослідкували генезу виникнення свята гумору, розглянули різні наукові трактування феномену сміху та гумору, прояви комічного в найдавніших державах світу. Студентами з’ясовано, що сміх супроводжував людину ледь не з моменту її виникнення і є невід’ємною складовою культури стародавніх держав, виконуючи важливі ритуальні, комунікативні та психологічні функції. Прояви гумору є досить різноманітними: починаючи від добрих повчальних гуморесок, закінчуючи цинічним сарказмом, жорстоким чорним гумором, який висміює найтрагічніші події (смерть, каліцтво) та відносно новим явищем – «тролінгом». Кожен з цих видів гумору має певне призначення (яке часто навіть не усвідомлюється людиною): або підняти настрій оточуючим, або самоствердитися, або вийти з незручної ситуації, або висміяти негативні явища у нашому житті. Гумор та сміх є набагато більш складними та неоднозначними явищами, ніж це може здатися на перший погляд.

Приємним сюрпризом для присутніх стали музична пародія від студентів другого курсу спеціальностей діловодство та видавнича справа і пісня у виконанні студентів першого курсу спеціальностей дизайн   та музичне мистецтво.