Урочиста церемонія вручення дипломів молодшого спеціаліста

27 червня 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася урочиста церемонія вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам Університетського коледжу.
У цьому році успішно здобули кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста 315 випускників Університетського коледжу, з яких 25 – отримали дипломи з відзнакою.
Випускників привітала Вчена Рада Університету. З цінними та важливими настановами до випускників та гостей свята звернувся доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України, ректор Університету Віктор Олександрович Огнев`юк.
Також теплі слова випускникам пролунали від кандидата педагогічних наук, доцента, директора Університетського коледжу Марії Василівни Братко.
Особливий і святковий настрій створила концертна програма, в якій взяли участь викладачі та студенти коледжу.