Святкова новорічна конференція Студентського наукового товариства «Лабіринт» на тему: «Новорічні традиції країн світу: єдність і різноманіття»

Новий рік та Різдво – одні з найулюбленіших свят ледь не в усіх країнах світу. Але це не лише найяскравіші та найвеселіші свята року, а одні з найдавніших та найзагадковіших. У сучасному розвитку свят зимової обрядовості переплітаються  мода та новації сьогодення з архаїчними звичаями, місцеві традиції з іноземними, християнські – з дохристиянськими. І в кожній з країн світу Новий рік та Різдво є своєрідними та неповторними, створюють особливий «дух» свята. Але, одночасно з цим, між усіма традиціями можна помітити і щось спільне. Це і наштовхнуло учасників СНТ на формулювання теми засідання: «Новорічні традиції країн світу: єдність і різноманіття». Теми, досліджені студентами, були досить різноманітними:

«Новорічні традиції Індії» - Гаєвська Анна, студентка групи 34ПО

«Новий рік та Різдво у Франції» – Онашко Наталія, студентка групи 1ДЗ

«Новорічні свята на Кубі» - Селіна Вероніка, студентка групи 1ДЗ

«Новорічні свята Японії» - Степура Катерина, студентка групи 34 ПО

«Новий рік у Бразилії» - Роговченко Вікторія, студентка групи 12ДО

«Подорож новорічною Африкою» - Веберова Анна, студентка групи  2ВС

«Новий рік та Різдво в Італії» - Титоренко Варвара, студентка групи  2СП

«Новий рік та Різдво у Великобританії» - Нараєвська Ірина, студентка групи  2СП

·          «Новорічні традиції Індії» - Гаєвська Анна, студентка групи 34ПО

·          «Формування образу Діда Мороза (паралелі між різними країнами)» - Булигіна Анастасія, студентка групи 2ВС

·          «Новий рік та Різдво у Франції» – Онашко Наталія, студентка групи 1ДЗ

·          «Новорічні свята на Кубі» - Селіна Вероніка, студентка групи 1ДЗ

·          «Святкування Нового року та Різдва у Фінляндії» - Фостій Юлія, студентка групи 2ВС

·          «Новорічні та різдвяні традиції у США» - Боровик Юлія та  Мельник Ольга, студентки групи 1ДЗ

·          «Новорічні свята Японії» - Степура Катерина, студентка групи 34 ПО

·          «Новий рік у Бразилії» - Роговченко Вікторія, студентка групи 12ДО

·          «Сучасні новорічні традиції та обряди в Німеччині»  - Трібе Антон, студент групи 2СП

·          «Подорож новорічною Африкою» - Веберова Анна, студентка групи  2ВС

·           «Новий рік та Різдво в Італії» - Титоренко Варвара, студентка групи  2СП

«Новий рік та Різдво у Великобританії» - Нараєвська Ірина, студентка групи  2СП