Екскурсія до літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини

7.02 куратор групи ПОмс-3-12-4.Од Глухенька Л.М. разом із студентами організувала екскурсію до літературно-меморіального музею-квартири П.Г.Тичини. В музеї студенти ознайомились з життям і творчістю Павла Тичини. В квартирі збережені прижиттєві інтер’єри, музичні інструменти митця. Серед експонатів рояль, на якому майстерно грав Тичина, бандура, письмовий стіл, ліжко та інші меблі. Найбільше запам’яталась бібліотека поета, яка налічує понад 20 тисяч книжок. Кожна кімната - це особливий внутрішній світ господаря квартири, частка його душі. Особливо незабутнім для студентів був перегляд документального фільму, де звучали вірші у виконанні Павла Тичини.

Крім того в музеї представлені картини Олексія Шовкуненка, Михайла Дерегуса, Олени Кульчицької, Василя Касіяна, Володимира Заболотного.