На чатах пам’яті

О, миттєвосте, стій! Дай хвилину…

На спокуту до Пам’яті йду.

По хрестах я вивчаю родину

Й колосок на надгроб’я кладу.

У суботу 24 листопада студенти групи ПОмс -1-12-4.Од. та викладачі Університетського коледжу Київського університету імен Бориса Грінченка відвідали Національний Музей «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні».

До 80-х роковин Голодомору 1932-1933рр. у Національному музеї відбулася жалобна меморія « Згадаймо їх… Вони жили в роки голодоморів», під час якої було оголошено про початок світової пошукової акції щодо встановлення імен загиблих під час голодних років. Також була представлені Національна Книга пам’яті жертв Голодомору 1932-1933рр. та електронний інформаційний ресурс «Меморіал пам’яті жертв голодоморів on-line».

У Залі Пам’яті Меморіалу студенти ознайомилися з відеоекспозиціями, які розкривають масштаби голодоморів, переглянули Національну Книгу пам’яті жертв Голодомору 1932-1933рр., запалили свічки та вшанували пам’ять вбитих голодом хвилиною мовчання.