В місті Лева!

Екскурсійна робота в коледжі проводиться систематично. Ми любимо подорожувати Україною! 17 листопада студенти Університетського коледжу відвідали одне з найпрекрасніших міст України – Львів. Це було дивовижно! Тепер ми розуміємо, чому Львів називають справжнім діамантом Східної Європи. Він нагадує музей під відкритим небом, де все навколо: будівлі, збудовані у різних стилях, пам'ятники, вузенькі вулички, вимощені камінням дороги, величні храми - створювали відчуття завмерлого часу. Навіть квіти та дерева по праву можна називати експонатами. Львів зумів поєднати у собі минуле та сучасне. Ми побачили життя неквапливе, з притаманним йому величним спокоєм, де люди були привітні та милі. Здавалось, що вуличками Львову можна гуляти цілими днями, щоразу відкриваючи для себе щось нове та цікаве. Старий Львів - це, перш за все, площа Ринок, що була і є центром громадського, культурного та економічного життя львів'ян. Та, мабуть, не це справило на нас незабутнє враження, а 400 сходинок на верхівку ратуші, яку охороняють 2 леви. Але то було того варте. Краєвид, що відкрився перед нами, милував око. Здавалось, що місто це безмежне. Ця подорож залишиться в наших серцях, студентів Університетського коледжу, на все життя!