Іскра Прометея на гастролях

12 листопада в житті студентського аматорського театру «Іскра Прометея» (Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка) відбулась цікава подія. На запрошення ЗСШ № 291 театр відповів згодою і показав на просторій сцені цієї спеціалізованої школи виставу «Мина Мазайло» за твором Миколи Куліша. Цю філологічну комедію театр підготував до Дня мови. Вистава пройшла блискуче. З подякою виступила директор школи Дударенко Лариса Валеріївна, яка відзначила, що зустрічі учнів та педколективу школи з «Іскрою Прометея» вже стали традицією. Вдячна аудиторія вітала акторів театру дружніми, гучними оплесками, а також квітами та смачним яблучним пирогом. Театр – особливий вид мистецтва, він зближує людей, бо має найкоротшу дорогу до людських сердець.
Артисти вдячні адміністрації школи та всім, хто допомагав у виставі за гостинний прийом.