Зустріч з першим космонавтом незалежної України, Героєм України Леонідом Каденюком

24 квітня 2015 року в Університетський коледж Київського університету імені Бориса Грінченка завітав перший космонавт незалежної України, Герой України – Леонід Каденюк.

Студенти з нетерпінням чекали на цю зустріч, яка приурочена до Дня космонавтики. Презентувала космонавта викладач циклової комісії природничих дисциплін Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка Анна Романівна Камінецька, яка будучи ще ученицею Боярської середньої школи №5, брала участь у Спiльному українсько-американському експериментi Collaborative Ukrainian Experiment( CUE), проведеному в рамках космiчної програми "STS-87". 
У рамках зустрічі Леонід Каденюк розповідав про те як народилася його мрія стати космонавтом. Згадав свої студентські роки, роботу з випробування літаків, підготовку до польотів в космос та про сам легендарний політ на шатлі «Колумбія». 
Цікавою складовою зустрічі були відповіді Леоніда Каденюка на запитання студентів, які охоплювали великий діапазон: від космонавтики, біології до особистих емоції і переживань космонавта під час польоту.