Творча зустріч з Всеволодом Ткаченком

27 березня студенти спеціальностей ВСмс -1-12-4.Од, БСмс – 12-3. Од, ВСмс – 1-13- 4.Од разом з викладачами циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Груздьовою О.В., Розінкевич Н.В., Сірою О.А., Митринською Г.Л. взяли участь у святкуванні Дня Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, ході якої відбулася творча зустріч з працівником керівної структури Національної спілки письменників України Всеволодом Ткаченком, видатним українським перекладачем та письменником, головою творчого об'єднання перекладачів Київської міської організації.
Автор представив антологію літературно-поетичних перекладів найкращи хфранцузьких поетів «Сад божественнихпоезій».