Митці Шевченкового краю

У рамках проекту «Зустрічі з цікавими людьми» 11 березня 2015 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася презентація збірки «Негаснуча зоря Тараса: Поезія, проза», автором якої є Самойленко А.М. – члена Національної спілки письменників України, лауреата Міжнародного конкурсу сучасної української пісні імені Георгія Кузовкова (М.Санкт-Петербург), дипломанта Черкаської обласної організації Національної Всеукраїнської музичної спілки.

А.П.Самойленко зазначив: «Сьогодні, в цей буремний час, нам усім потрібне рідне слово, яке не сторожі біля нас поставив Тарас Григорович Шевченко. Його слово супроводжує кожного з нас упродовж усього життя. Та чи чуємо і розуміємо ми його святі заповіти?».

Не одна поезія була продекламована Анатолієм Павловичем. Простота мовлення, музичність та ритмічність поезії, глибокі почуття, щирість і відвертість слова були сприйняті вдячними слухачами - студентами спеціальності «Видавнича справа та редагування», «Початкова освіта».

Зустріч з поетичним словом митця дозволила душі відпочити, а розуму прокинутися.