Зустріч студентів коледжу з адвокатом Тетяною Монтян

10 жовтня в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка в рамках проекту «Клуб зустрічей з цікавими людьми» відбулася зустріч з адвокатом, правознавцем, громадським активістом Тетяною МОНТЯН.

Адвокат прочитала лекцію студентам IIIV курсів на тему «Майнові права: сучасний стан та перспективи».

Слухачі дізналися про сучасний стан правового регулювання у сфері власності та міжнародний досвід реформування цивільного законодавства. Студенти мали можливість ставити питання пані Монтян та отримати відповідь досвідченого юриста-практика.

Як зазначила заступник директора із навчально-виховної роботи Наталія Сергіївна Гаєвська: «Поки такі фахівці, як Тетяна, намагаються щось змінювати, починаєш вірити, що настане час, коли людина та її права в Україні дійсно стануть найвищою цінністю... варто лише підтримати розумні ідеї та втілювати їх у життя разом».

Студенти щиро дякують за зустріч і сподіваються на подальшу співпрацю!