Зустріч студентів з фахівцем з кримінального права

27 лютого за сприянням Ради студентського врядування в Університетському коледжі в рамках «Клубу зустрічей з цікавими людьми» відбувся діалог студентів спеціальності «Правознавство» з Д’яченком Миколою Григоровичем, фахівцем з кримінального права.

Микола Григорович розповів про права і обов’язки людини, правила поводження при затриманні правоохоронними органами та поінформував студентів про відповідальність за незаконний обіг наркотичних речовин. Студенти ставили гостю різноманітні запитання, а хто не встиг запитати, питання подавалися в письмовому вигляді і відповіді на них студенти отримають через електронну пошту.

Студенти коледжу та Рада студентського врядування дякують Миколі Григоровичу і сподіваються на подальші цікаві зустрічі.