Зустріч з журналісткою телеканалу «Новий Чернігів» Аллою Бєдною

14 січня 2023 року в рамках засідання гуртка журналістики «Дискурс» відбулася зустріч з випускницею коледжу – журналісткою телеканалу «Новий Чернігів» Аллою Бєдною.

Журналістка проаналізувала особливості роботи на телеканалі, розповіла про навички, які потрібні журналісту для професійної діяльності, розкрила переваги та недоліки у роботі журналіста.

Зустріч була достатньо цікава й інформативна, студенти активно ставили питання й прислуховувались до порад журналістки.

Учасники гуртка – студенти II, III, IV курсів спеціальності «Журналістика» Фахового коледжу «Універсум».

Модератори: викладач циклової комісії з видавничої справи, культури та української філології Фокіна Т. І., студент IV курсу Завальнюк А.

zystrich1 14 01

zystrich2 14 01