Науково-практична студентська конференція «Науковий простір студентів: пошуки і знахідки»

13 квітня 2015 року студенти IV курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Васькова Ірина, Кузьменко Катерина, Речицька Оксана та Ніколайчук Дарина під керівництвом викладачів циклової комісії музики і хореографії Романової Т.В. та Білоус О.О. взяли участь у III Всеукраїнській науково-практичній студентській заочній конференції «НАУКОВИЙ ПРОСТІР СТУДЕНТА: пошуки і знахідки».
У своїх статтях студенти розкрили наступні теми:
- «Театралізована гра на уроках музики як ефективний засіб розвитку здібностей молодших школярів» (Васькова Ірина);
- «Організаційно-методичні умови формування естетичної культури молодших школярів на уроці музики в загальноосвітній школі» (Кузьменко Катерина);
- «Українська календарна обрядовість літнього циклу в системі національного виховання молодших школярів» (Ніколайчук Дарина);
- «Музично-ритмічні рухи як ефективний засіб розвитку музичних здібностей дітей дошкільного та молодшого шкільного віку» (Речицька Оксана).

Детальніше з роботами студентів можна ознайомитись за посиланням: http://www.ipp.npu.edu.ua/index.php/konferentsii/611-studentska-zaochna-konferentsiia?showall=&start=2