Екскурсія до Державного музею театрального, музичного та кіномистецтва України

01 березня 2020 року студенти 2-3 курсу спеціальності «Музичне мистецтво» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали Державний музей театрального, музичного та кіномистецтва України, що представляє унікальні колекції з історії української культури, драматургії, сценічного мистецтва, історії розвитку музичного мистецтва.
Студенти мали можливість побачити первісні елементи театралізації і початкові форми театру, що побутували в давні часи: в язичницьких святкових обрядах та іграх, у скомороших дійствах Київської Русі, середньовічному шкільному театрі, вертепній і народній драмах; гримувальну кімнату акторів, колекцію старовинних музичних інструментів (колекція налічує 282 музичні інструменти).
Модератор: викладач циклової комісії музики і хореографії, канд. пед. наук – О.К. Рахманова.