Науково-практичний семінар «Мистецька освіта XXI століття» (25.11.2019)

Минув рік і ми знову зустрілися на науково-практичному семінарі «Мистецька освіта XXI століття», який відбувся 25 листопада 2019 року в Університетському коледжі Київського університету імені Бориса Грінченка. Дякуємо студентам спеціальності «Музичне мистецтво» Балан Оляні, Бойко Валерії, Величко Дар'ї, Вдовенко Олександрі, Демчик Ірині, Дроботун Олександрі, Іваненко Марії, Іваненко Марті, Калиті Владі, Кошкіній Маргариті, Лісайчук Ользі, Рой Софії, Щеглюк Вікторії та викладачам Куцан О.Г., Лящовій Г.П., Павловській-Єжовій Т.А., Рахмановій О.К., Романенко А.Р., Романовій Т.В. за змістовні та цікаві доповіді, які торкалися різних проблем мистецької освіти.

Модератори – А.Р. Романенко, Т.В. Романова, викладачі циклової комісії музики і хореографії.