Засідання круглого столу на тему: «Роль сучасних музикантів-виконавців у розвитку українського мистецтва»

18 жовтня 2018 року за участі наукового гуртка «Консонанс», студентів та викладачів спеціальності «Музичне мистецтво» відбулося засідання круглого столу на тему: «Роль сучасних музикантів-виконавців у розвитку українського мистецтва».
На заході було розглянуто мету і основні завдання нової української школи, які стосуються уроку музичного мистецтва.
Студенти мали змогу познайомитись з творчістю О. Злотника, Л. Горової, А. Олейнікової, Н. Май, В. Васьянова, В. Вишинського. І мали змогу прослухати пісні композиторів, які можна використовувати на практиці для дітей шкільного і дошкільного віку.
Дякуємо учасникам за цікаві доповіді та ґрунтовні виступи, творчу співпрацю і дружню атмосферу.
Модератори: викладачі циклової комісії музики і хореографії Рахманова О. К., Романова Т.В., Маєвська А. С.