Семінар-практикум «Майстерність публічного виступу. Презентація наукової продукції»

02 травня 2018 року студенти наукового гуртка «Консонанс» стали учасниками спільного заходу НТ Інституту мистецтв та Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка – семінару-практикуму: «Майстерність публічного виступу. Презентація наукової продукції».
Мета заходу: набуття студентами професійної майстерності публічних виступів, навичок з аналізу наукової роботи, правилами користування Power Point та представлення результатів дослідження.
В обговоренні взяли участь студенти І-ІІ курсів Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка. Студенти мали можливість практично, на задані теми, створити власний науковий продукт і представити його.
В аудиторії панував науковий інтерес та творча атмосфера.
Модератори: викладачі циклової комісії музики і хореографії Рахманова О.К. та Маєвська А.С.