Виїзне засідання гуртка «Консонанс»

25 жовтня 2017 року активні учасники студентського наукового гуртка «Консонанс» відвідали творчий вечір Хору «Хрещатик» в оновленому залі Палацу культури «Більшовик».
У програмі концерту були виконані неперевершені хіти Queen, Europe, Scorpions, Nirvana, Pink Floyd, Frank Sinatra, Ray Charles, Louis Armstrong, Taco, Michael Jackson, Marilyn Monroe, Marisa & Carlo, Joe Dassin, Lucio Dalla та інших зірок світової сцени в авторських аранжуваннях, у виконанні солістів, співаків, музикантів унікального Шоу-хор-проекту «Khreschatyk Choir & Сover Band».
Студентів вразив драйвовий звук живого багатоголосого співу, віртуозний інструментальний супровід і надзвичайна емоційна атмосфера.
Модератори: викладачі циклової комісії музики і хореографії Голян Х.В., Маєвська А.С., Рахманова О.К.