18 березня 2017 року в Університетському коледжі відбулося засідання наукового гуртка Консонанс на тему: «Інноваційні технології та методики професійного розвитку особистості в мистецькій освіті».
Мета заходу: ознайомити студентів з інноваційними технологіями та методиками професійного розвитку особистості; порівняти методики вітчизняних та зарубіжних країн; проаналізувати інноваційні відкриття в мистецькій освіті найвідоміших вчених світу.
У заході взяли участь студенти спеціальності «Музичне мистецтво» ІІ курсу.
Дякуємо учасникам за цікаві доповіді та ґрунтовні виступи, творчу співпрацю і дружню атмосферу.
Модератори: викладачі циклової комісії музики і хореографії  Рахманова О. К. та Романова Т. В.

Засідання наукового гуртка Консонанс на тему: «Інноваційні технології та методики професійного розвитку особистості в мистецькій освіті» Засідання наукового гуртка Консонанс на тему: «Інноваційні технології та методики професійного розвитку особистості в мистецькій освіті»