Студентська науково-практична онлайн-конференція на тему «Формування конкурентоспроможних фахівців у ХХІ столітті»

27 березня 2023 року у Фаховому коледжі «Універсум» відбулась студентська науково-практична онлайн-конференція «Формування конкурентоспроможних фахівців у ХХІ столітті».

Метою конференції було сформувати позитивне ставлення до самостійного набуття знань студентами; розвиток і саморозвиток творчих здібностей учнів, їх активності; створити передумови самовиховання, самовдосконалення, самовизначення здобувачів освіти.

Конференція проходила в рамках Декади ЦК економіко-математичних дисциплін та відповідно до плану роботи студентського наукового гуртка «Soft Skills: для навчання та життя».

Участь взяли переважно студенти спеціальності «Менеджмент». Усі учасники конференції отримали сертифікати про участь.

Координатор студентської науково-практичної онлайн-конференції Пандазі А.В.

Збірник матеріалів студентської науково-практичної онлайн-конференції «Формування конкурентоспроможних фахівців у ХХІ столітті»