Фестиваль наук 2019: Туристичний квест для учасників «ГрінчТуру»

24 травня 2019 року студенти науково-практичного гуртка «ГрінчТур» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у туристичному квесті. Під час заходу учаснки продемонстрували знання об’єктів світового релігійного надбання та світової культурної спадщини, національних туристичних атракцій, які вже відвідали грінчтурівці, розміщення рекреаційних ресурсів на території України, а також проявили кмітливість під час збирання віртуальних рюкзаків у кількаденний похід.
Студенти були в захопленні від проходження квесту та проявили бажання брати участь у подібних квестах щорічно.
Модератор заходу^ викладач циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту Кравець С. Г.