Театралiзована екскурсiя "Київ часiв Бориса Грiнченка"

6 грудня 2018 року в рамках Грінченківської декади відбулася театралізована екскурсія «Київ часів Бориса Грінченка». Захід відбувся з ініціативи науково-практичних гуртків «ГрінчТур» та «Лабіринт» Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка. Маршрут екскурсії пролягав історичним центром Києва та включав місця, тісно пов'язані з життям та творчістю Бориса Грінченка. У рамках екскурсії глядачі дізналися про типажі тогочасних киян, почули історії конкретних будівель, отримали можливість глибше зануритися в історію міста. Однією з ключових точок екскурсії була прогулянка вул. Гоголівська, де свого часу жив Борис Дмитрович, а також відвідування будинку за адресою вул. Бульварно-Кудрявська 18/2, де нині знаходиться ректорат нашого Університету.