Театралізована екскурсія "Печерська фортеця"​

20 травня 2018 року відбулася театралізована екскурсія «Печерська фортеця: подорож у минуле», організована науковими гуртками Університетського коледжу «Лабіринт» та «ГрінчТур».
Під час подорожі учасники змогли ознайомитися з невідомими сторінками історії Києва, а також краще відчути події періоду ХVIII-XIX ст. Цьому сприяли театралізовані міні-сценки, зокрема діалог Петра І та Івана Мазепи, зустріч з вартовим біля Московської брами, бідкання міщанок, яких виселили при будівництві фортеці, зустріч з київським менестрелем ХVIII ст. Екскурсанти дізналися багато нової та цікавої інформації,висловили бажання продовжити подібну співпрацю.
Модератори заходу:Кравець С.Г., викладач ЦК економіко-математичних дисциплін і менеджменту; Мусіяченко О.С., викладач ЦК суспільних дисциплін і правознавства.