Екскурсія «Печерська фортеця: подорож у минуле»

12 листопада 2017 року учасники гуртків «Лабіринт», «Ірій» та «ГрінчТур» провели театралізовану екскурсію для викладачів та студентів Університетського коледжу та учасників НТ САДМВ.
Під час екскурсії велика увага приділялась історії спорудження та експлуатації будівель Нової та Старої Київських фортець. Екскурсія була насичена театралізованими сценками та музичними номерами, що гармонійно доповнили інформаційну складову. Навіть погода не завадила викладачам та студентам насолоджуватись незвичним екскурсійним маршрутом та нестандартним підходом до проведення екскурсії.
Екскурсоводи та екскурсанти отримали величезне задоволення від цієї події та висловили бажання розробити нові екскурсійні маршрути маловідомими місцями Києва.